VIDEO/ Basha publikon videon: Dështimi po troket për herë të tretë në derën tuaj. Mos ia hapni derën!

0
1

Kryedemokrati Basha i është përgjigjur Edi Ramës, ku përmes një postimi në thekson se qytetarët nuk duhet që ti hapin derën, pasi Rama sipas liderit te Opozites po kërkon një mandat të tretë pas dështimit. ”8 vjet dështime dhe tani dështimi të troket në derën tuaj për herë të tretë. Mos e lejo të futet brenda”,-shkruan shkurtimisht Basha.

Njoftoi se Shqipëria humbi për fundimisht gjyqin me sipërmarrësin italian.
Pu pu pu, 110 milionë euro!
Edi Rama jam.
Mami thotë që s’jemi këtu.
: Dështimi po iu troket për herë të tretë. Mos ia hapni derën!

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/posts/4093255227392294

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here