Sondazhi/ Ja sa % e shqiptarëve duan ndryshim dhe largimin e Edi Ramës

0
3
Albanian Prime Minister Edi Rama attends a joint news conference with Italian Prime Minister Giuseppe Conte (not pictured) at the Palace of Brigades in Tirana, Albania, October 15, 2019. REUTERS/Florion Goga

Gati 70% e qytetarëve të anketuar nga kompania ‘Flame Tree Advisors’, që po prezantohet në ‘Çim Peka LIVE’ mendojnë se duhet ndryshim dhe Edi Rama duhet të largohet.

 

Përgjigjet e sondazhit:

Image

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here