Mblidhet Komiteti Teknik, ja çfarë u vendos për masat anti-Covid

0
1

Komiteti Teknik ka vendosur të mos ndryshojë masat anti-Covid të deritanishme.

Gjatë një konference për mediat, Komiteti është shprehur se pavarësisht rënies së lehtë, masat nuk do të ndryshojnë.

Do të vazhdojë mbyllja në orën 20:00 e të gjitha aktiviteteve, si dhe e masave të tjera që janë marrë më herët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here