Lajmi i fundit/ Makina del nga rruga plagosen dy të rinjtë

0
2

 

Një makinë mësohet se ka dalë nga rruga në zonën e njohur si Rruga e Kavajës ne Tirane dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja që udhëtonte me të.

Policia e Tiranës bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:35, në rrugën e “Kavajës”, ku shtetasi L. B., 21 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me disa mjete të parkuara aty në afërsi.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në mjet shtetasja A. A., 19 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here