Kryemadhi: Në 25 prill, Tirana jep goditjen më të madhe Rilindjes në pushtet. Qytetarët zgjedhin LSI

0
2

Teksa na ndajnë edhe 18 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shprehet se Tirana do t’i japë goditjen më të madhe Rilinjdes së Edi Ramës.

Postimi i plotë i Kryemadhit

Në 25 Prill Tirana jep goditjen më të madhe Rilindjes në pushtet. Në 25 Prill qytetarët zgjedhin LSI si një votë për zhvillim, punësim dhe mirëqeverisje.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here