Koha e Rampallës ka mbaruar!

0
1

 

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka reaguar nëpërmjet një postimi në Facebook teksa shprehet se koha e Rampallës ka mbaruar!

Postimi i plote

Koha e Rampallës ka mbaruar!
Koha e Kushtetutes dhe ligjit po gjemon.
Rampalla beri qesharake Ushtrine, qe lufton me armiq imagjinare dhe perdoret sa here qe i hyn lepuri ne bark.
Koha e kthimit te dinjitetit te Ushtrise po buçet.
Rampalla e beri armike te qytetareve policine sa here qe frika i merr shalët.
Koha e kthimit te Policise ne mike te qytetareve dhe ligjit po bubullin.
Rampalla eshte kryefjala e frikacakeve dhe batakçinjve pa atdhe.
Referendumi mbarepopullor i 25 prillit eshte kryefjala e te rinjve dhe rejave, e burrave dhe grave, qe s’ju dridhet syri dhe per atdheun japin gjithshka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here