FOTO/ Bllokimi i fluturimeve, tallet rrjeti: Fajin e ka Saliu

0
2

Bllokimi i hapësirës ajrore shqiptare deri në orën 10:00 të paradites së datës 8 prill, ka sjellë reagime të shumta edhe në rrjet.

Edhe këtë herë, memet kanë qenë të pamëshirshme ndaj qeverisë, Ramës dhe Ballukut.

Sipas Ballukut dhe Ramës për bllokimin e fluturimeve ‘fajin e ka Saliu’.

Dhe sigurisht kjo nuk i ka shpëtuar edhe bërësve të memeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here