Wednesday, April 7, 2021
Home Aktualitet “Fitorja e padiskutueshme”, Sali Shehu: Dëshmi rrëqethëse për varfërinë dhe sjelljen brutale...

“Fitorja e padiskutueshme”, Sali Shehu: Dëshmi rrëqethëse për varfërinë dhe sjelljen brutale te qeverisë

0
1

Kryetari i FRD-së Sali Shehu zhvilloi sot një takim me banorët e njësisë 8 në Tiranë, ku gjatë bashkëbisedimit me ta ai u njoh me problematikat e tyre.

Banorët i shprehën shqetësimet për mungesën e punës dhe kushtet e vështira ekonomike.

“Dëshmi rrëqethëse për varfërinë dhe sjelljen brutale te qeverisë,” shkruan Shehu në facebook.

FRD garon në këto zgjedhje si pjesë e koalicionit me Partinë Demokratike.

sali shehu

sali shehu

sali shehu

sali shehu

sali shehu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here