ARRSH: Rrebeshe shiu në të gjithë vendin, borë në Kukës

0
3

ARRSH njoftoi se reshje shiu me intensitet kanë përshkuar vendin kurse në qarkun e Kukësit ka pasur reshje bore me intensitet të ulët, por pa sjellë probleme.

Kontraktorët me mjete dhe me punëtorë janë në terren për të siguruar qarkullim normal në të gjitha akset.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here