Aksident në ‘Rrugën e Kombit’, raportohet për të plagosur

0
3

Një aksident është regjistruar në Rrugën e Kombit. Janë përfshire 3 mjete, në afërsi të hidrocentralit në Rubik.

Nga burime mesohet se janë dëmtuar 2 shtetase, të cilat janë dërguar në spitalin e Rrëshenit.

Një furgon dhe një autoveturë kanë përplasur kokë më kokë, ndërsa gjendja e të dëmtuarve ende nuk bëhet me dije.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here