“Pse dole në takim me mua?” Geliani i habi Sarën dhe të gjithë me përgjigjen që dha

0
3

Takimi i parë mes Sarës dhe Gelianit është transmetuar puntatën e sotme në ”Për’puthen”, nderkohe gjatë gjithë bisedës, Geliani u duk shumë i ftohtë përballë Sarës dhe i tha që nuk kishte pëlqim ndaj saj.

Gelian: Bëra 2 orë trafik që të vij në takim me ty. Nuk të duket pak kjo ty?

Sara: Ta vlerësoj unë këtë?

Gelian: Sigurisht që ta vlerësosh.

Sara: Ua sa i egër.

Gelian: Do më japësh pak ngrohtësi?

Sara: Jo. Kam qef të më lodhin mua.

Gelian: Po kur të të lodh unë mund të mos ecësh më dot.

Sara: Pse largohesh? Pse nuk më lë të të prek?

Gelian: Nuk më pëlqen të më prekin njerëzit që nuk më pëlqejnë.

Sara: Pse dole me mua kur nuk të pëlqeja?

Gelian: Sepse nuk doja të të lija ty keq.

Ky takim mbaroi përfundoi shumë shpejt pasi Sara pa një shenjë në qafën e Gelianit, dhe për këtë arsye u largua nga takimi.

“S’do të dalë në takim, të mos dali. Po mos të më bëjë mua skena. Po të ishte e thithur, nuk do e nxirrja qafën kështu, e fshihja. Ka ardhur me qëllime të qarta, me mua nuk ecën. Me djemtë e tjerë të bëjë çfarë të dojë”, tha Geliani pasi Sara u largua.

Ajo që bëri habi ishte se në fillim të takimit, Geliani i tha:

 “Rri në distancë se jam i lidhur”, dhe këtë e sqaroi në studio duke treguar se ishte thjesht batutë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here