Aksident i rëndë në Lushnjë, ndërron jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri

0
5

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Lushnjë, ku kanë humbur jetën drejtuesi I një automjeti dhe pasagjeri që udhëtonte në të.

Lushnjë

Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:30, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, në fshatin “Gurrëz e vogël”,  automjeti tip “Reno “, ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë dëmtuar dhe kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri në mjet.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here