Lajmi i fundit/ Makina del nga rruga në Kamëz, përplas tre fëmijë

0
1
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mesditës në Kamëz, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë tre fëmijë kanë mbetur të lënduar.

Të përfshirë në aksident janë mjeti me drejtues Xh. Xh dhe automjeti që drejtohej nga shtetasi K. B.

Automjeti i këtij të fundit raportohet se ka dalë nga rruga duke lënë të lënduar edhe tre fëmijë të cilët u dërguan në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here