‘Kudo që shkojmë ndjejmë erën e ndryshimit’/ Zhupa: E vetmja zgjidhje, duke votuar për PD dhe Bashën…

0
2

Kandidatja për deputete e PD në Sarandë, Ina Zhupa, ka vijuar takimet me qytetarët, ku thekson se ‘kudo që shkojmë ndjejmë erën e ndryshimit’.

‘E vetmja mënyrë për t’ia dalë mbanë është duke votuar për Partinë Demokratike dhe angazhimet konkrete të Lulzim Bashës’, shkruan Zhupa në Facebook.

Postimi i plotë i Ina Zhupës:

Kudo që shkojmë ndjejmë erën e ndryshimit

E vetmja mënyrë për t’ia dalë mbanë është duke votuar për Partinë Demokratike dhe angazhimet konkrete të Lulzim Bashës.

Voto 9

May be an image of 1 person, child, standing and indoor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here