“LSI e shikon biznesin dhe qytetarët si partner”, Gjosha: Çdo qytetar do t’i kthehet 5% për çdo shpenzim që do të kryejë

0
2

 

Drejtuesja politike e LSI, në Tiranë, Klajda Gjosha, shprehet se LSI, e shikon biznesin dhe qytetarët si partner dhe se cdo qytetar do t’i kthehet 5% për çdo shpenzim që do të kryejë.

 

Postimi i plote

Programi i rimbursimit 5% të vlerës së çdo blerje, me përjashtim të shpenzimeve që kryhen në entet publike. Çdo qytetar do t’i kthehet 5% për çdo shpenzim që do të kryejë❗
LSI 🚩e shikon biznesin dhe qytetarët si partner🤝në luftën ndaj informalitetit❌ ndaj këtë pikë të programit📃 do ta implementojnë në bashkëpunim të plotë me të gjithë ju!
✅6 LSI🚩

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here