Kryemadhi në Vlorë: Rroke votën, bëja fora…

0
1

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shpërndarë një video nga Vlora, ku ka zhvilluar fushatë elektorale per diten e sotme.

Kryemadhi shprehet se vlonjatët dhe të gjithë shqiptarët duhet që të votojnë LSI më 25 prill, që Shqipëria të bëhet shtëpia e shqiptarëve.

 

Postimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi:

Vlora! Rroke votën, bëja fora! 🌹 #voto6lsi Rroke votën, bëja fora! 🌹

Vlora, Vlora, Vlora, Vlora!

Rroke votën, bëja fora! 🌹 #voto6lsi #vlorashtëpiajuaj #ShqipëriaShtëpiaJuaj

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here