Bardhi: Rama kërkon të fshehë pas numrave Rrahmanët që ka në listë

0
2
Drejtuesi politik i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, e ka cilësuar vendimin e sotëm të KAS për të mbuluar emrat në fletën e votimit me numra, si një frikë të Ramës nga Rrahmanët që ka në listë.

“Parti që ka turp nga emrat e kandidatëve të saj, dhe i fsheh pas numrave, njëlloj siç bëhet identifikimi i të burgosurve. Skanë faj, me Rrahmanët që kanë në listë, rruga e vetme që kanë është fshehja pas numrave”, shkruan Bardhi në Facebook

Lexo edhe

PD apelon vendimet e KAS/ Kaso: Rama ka turp nga emrat e kandidatëve të PS dhe po i fsheh ata pas numrave

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here