Kryemadhi: Qytetarët në Elbasan i mbajnë mend mirë premtimet e gënjeshtërta vetëm për vota të Rilindjes…

0
339

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka ndarë një video në llograninë e saj në Facebook, ku shfaqen qytetarët të cilët janë zhvgënjyer nga qeveria Rama.

 

Më 25 prill qytetarët e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë do t’i ndëshkojnë me votë. Bashkë sjellim ndryshimin dhe një qeverisje që punon për të gjithë shqiptarët”, shkruan ashkangjitur me videon Kryemadhi.

 

Postimi i plote

Qytetarët në Elbasan i mbajnë mend mirë…
Qytetarët në Elbasan i mbajnë mend mirë premtimet e gënjeshtërta vetëm për vota të Rilindjes, e cila i ka prerë në besë duke i mashtruar, duke i varfëruar dhe i ka lënë të vetëm. Më 25 prill qytetarët e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë do t’i ndëshkojnë me votë. Bashkë sjellim ndryshimin dhe një qeverisje që punon për të gjithë shqiptarët.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here