Video për mos t’u humbur/ Do shkriheni së qeshuri me hitin e parodistëve të Vlorës për situatën e pandemisë

0
36

Situata e pandemisë së Covid në vendin tonë paraqitet serioze, por duke mos humbur shpresen kemi nevojë dhe për pak humor dhe këtë më së miri e sjellin parodistët e Vlorës.

 

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Afrim Agalliu dhe Agron Hamo kanë publikuar videon humoristike.

“Vaksina Felicita”, është titulluar parodia.

Edhe pse është në nota humori, mesazhi i përcjellë është ndërgjegjësimi për sitatën e pandemisë, duke komentuar masat e vendosura nga ekspertët, menaxhimin nga ana e qeverisë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here