Zgjedhjet, Basha: Rama ka përballë koalicionin më të madh në 30 vite. Opozita, fitore dyshifrore ndaj PS

0
9

Lulzim Basha, i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Log” në “ABC” foli per here te pare me shifra mbi pritshmerite e opozites ne zgjedhje.

“Edi Rama ka përballë koalicionin më të madh në 30 vite. Nuk ka formulë që ta shpëtojë Edi Ramën nga ndëshkimi popullor. Opozita është e vendosur për ta ndarë një herë e mirë Shqipërinë nga tranzicioni dhe për ta integruar plotësisht në Europë.

Shifrat e nxjerrin opozitën fituese dyshifrore ndaj Edi Ramës. Me gjithë manipulimin dhe vjedhjen që zbuluan BILD dhe ODIHR, Edi Rama ishte humbës përballë koalicionit të sotëm edhe në vitin 2017.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here