(FOTO) “Ogerta rimburso fishat”/ Të sëmurët me diabet i nxjerrin mashtrimin, Manastirliut!

0
164

Edhe sot në Ditën Botërore të luftës kundër Diabetit, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nuk ka humbur rast për tu mburrur me faktin se qeveria po kujdeset për të prekurit .

Ne nje postim ne Facebook Manastriliu tha se 33 alternativa barnash janë 100% falas për pacientët. Nga janari 2020 u rimbursuan 408,304 fisha diabeti falas për fëmijët dhe të rinjtë 0-25 vjeç.”

Por, nuk kanë vonuar reagimet e forta të atyre që përballen çdo ditë me sëmundjen dhe ia kanë hedhur poshtë të gjitha pretendimet e mashtrimet.

 

 

Ja reagimet e forta në Fb:

Image

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here