Gruaja bie në pus. Dyshohet se ka humbur jetën

0
2

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Mirakë  të Elbasanit, ku një grua ka rënë në një pus dhe dyshohet që mund të ketë humbur jetën

Shkaqet  e rënis së gruas në pus, ende nuk dihen.

Në vendngjarje kanë shkuar zjarrëfikset e Elbasanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here