Paloka ironizon projektet 3D të Ramës: Ka pafytyrësinë të vazhdojë t’ju premtojë “lesh”

0
10

Kryeministri Edi Rama e shfrenoi fantazinë e tij në konferencën e sotme për shtyp me të tjera projekte 3D.

Pas komenteve të Ramës për rrugë, porte dhe aeroporte 3D, reagoi edhe nënkryetari i PD, Edi Paloka.

“Duhet të kesh fytyrën e Rames që të vazhdosh të tallesh edhe pas tetë vitesh me shqiptarët!

Shqiptarët janë pa punë, pa shtëpi, pa bukë, pa mbështetje; për “meritë” të Rames jemi sot si popull në limitet e mbijetesës e megjithatë Rama ka pafytyrësinë të vazhdojë t’ju premtojë “lesh” në 3D.

“Lesh futurist” për të gjithë në mandatin e tretë!” shkruan Paloka.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here