(FOTO).Trafiku bllokon autostradën Tiranë –Durrës

0
6

Radhë kilometrike është krijuar ditën e sotme në autostradën Tiranë –Durrës. Trafiku fillon që nga qafa e Kasharit dhe shkon deri tek Shqipoja.

Nuk dihet pse është krijuar ky trafik, ndërsa qytetarët kanë mbetuar në bllokuar në një një trafik super të jashtzakonshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here