Sunday, April 4, 2021
Home Politikë FOTO/ Rudina Hajdari ‘kapet’ duke hyrë në kryeministri

FOTO/ Rudina Hajdari ‘kapet’ duke hyrë në kryeministri

0
3

Rudina Hajdari është fotografuar teksa futej ditën e martë në kryeministri rreth orës 4-5 të pasdites.

Alfred Lela i ka bërë thirrje zonjës Hajdari që nëse është duke ndjekur emisionin të kontaktojë dhe të sqarohet në lidhje me vizitën e saj.

Zoti Murrizi i cili ishte i ftuar në studio u shpreh se nuk i njihte njerëzit nga mbrapa dhe se i dukej si dikush tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here