Bashkia e Pogradecit krenohet me urën prej dërrasash, plas sarkazma në rrjet

0
6

Edhe faqet humoristike do ti kishin zili numrin e reagimeve dhe komenteve epike që ka marrë faqja zyrtare e Bashkisë Pogradec vetëm me një postim.

Bëhet fjalë për një urë në një prej zonave malore të bashkisë Pogradec, e cila sipas vetë bashkisë është ndryshuar totalisht.

“Ura e Homçanit që lidh fshatin me lagjen Proga dhe shërben si rrugë kalimi për këmbësorët drejt Selcës Sipërme dhe Hoshteçës”, shkruan në postimin e saj bashkia Pogradec.

Por fotoja që shoqëron postimin ka bërë xhiron e rrjetit duke u kthyer në burim humori për qytetarët.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here