Mesazhi i deputetit/ Maliqi publikon foton: Si ish “Skenderbegas”, reflekset e paradave dhe stervitjeve ushtarake…

0
5

Nisja e sesionit të ri parlamentar është dhe nisja dhe gara e sfidave mes opozitës, pushtetit dhe shqiptarëve që vitin e ardhshëm do të zgjedhin se kush do ti përfaqësojë.

Mesa duket veç opozitës jashtë parlamentit, edhe deputeti Lefter Maliqi duke mjaft i karikuar dhe i përgatitur për të nisur sfidën politike për të rrëzuar rilindasit nga pushteti, këtë e tregon dhe me postimin e fundit në Facebook.

Maliqi shkruan së Fb se reflekset prej ish-ushtaraku për të lënë pas kundërshtarin e ndihmojnë për të ecur para edhe në rrugëtimin e tij politik, ndërsa e shoqëron me një foto ku ai ecën krenar ndërsa rilindasit hapa pas duke e ndjekur me kokën ulur.

Ja postimi i Maliqit:

Si ish “Skenderbegas”, reflekset e paradave dhe stervitjeve ushtarake, per te qene hapa perpara kundershtareve, me kane mbetur si refleks e motivim per cdo sfide e beteje me fitore??

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here