Lleshaj me makinë superluksoze në Kuvend, fati i tij politik…

0
34

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj mbërriti në Kuvend në makinën e tij superluksoze, një mjet BMW për të cilin ka pasur akuza nga opozita dhe mediat. Makina thuhet se ka një kosto mbi 100 milionë lekë.

Por teksa makina e Lleshajt është superluksoze dhe e shndritshme, fati i tij politik nuk duket i tillë.

Së fundmi ai mbeti jashtë listës së personave të caktuar për të drejtuar fushatën e PS në qarqe.

Ndërkohë ka spekulime se ai mund të largohet edhe si ministër i Brendshëm. Kjo ka bërë që disa media ta quajnë Lleshajn si të keqpërdorurin e madh të Ramës.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here