Kampioni Jurgen Uldedaj fiton ndaj kroatit Robert Grguric

0
9

Ndeshja mes Jurgen Uldedaj dhe krotatit Robert Grguric mbaron me fitoren e shqiptarit Uldedaj. Deri janë 12 fitore pa asnjë humbje.
Jurgen Uldedaj është mbajtes i dy titujve boteror WBO Junior dhe WBC Junior. Jurgeni po bën histori botërore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here