Ja pse 1 Gushtin duhet ta kaloni me njeriun e zemrës/ Astrologu Jofiel Koco shpejgon fenomenin

0
1

Astrologu Jofiel Koco shpejgon fenomenin pse Luani është shenja e zemrës dhe se në 1 Gusht këtë datë është e rëndësishme ta kaloni me njeriun e zemrës.

Statusi plotë i astrologut :

Nje fenomen mjaft i çuditshem ndodh çdo vit ne daten 1 GUSHT . PLANETI TOKE takohet me Yllin me te ndritshem te Kostelacionit te Luanit , Yllin REGULUS .

Ky yll ndodhet ne Zemren e Luanit. Meqenese rrahjet e Zemres prodhojne KOHEN ( kur zemra ndalon , ndalon dhe koha ) , çdo date 1-Gusht po qe se jeni me nje mik, te dashur , kusheri , apo duke Medituar , Koha do te “fluturoje” pa u ndjere , duke e vene re me vonese qe si iku dita sot , pa u ndjere fare.

Çdo date 1-GUSHT duhet te takojme vetem Njerezit me te dashur te zemres dhe ta kalojme diten me ta, si nje Ritual i Pervitshem. Do te ndihemi si ne PARAJSE. ( Eshte nje fenomen qe ndodh vetem nje here ne vit).

Kjo vjen nga influenca e Yllit REGULUS……

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here