Ledri Vula dhe partnerja e tij zbulojnë gjininë e fëmijës që presin: Po vdes sytë të t’i shoh

0
24

Këngëtari i famshëm Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha zbuluan nepermjet nje video ne Instagram se së shpejti do të bëhen me vajzë.

Gjininë e bebit ata e zbuluan teksa çane një tollumbace dhe prej saj dolën pendë ngjyrë rozë, që tregojnë gjininë femërore.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here