36 vjeçari hidhet nga pallati në zonën e ‘Astirit’ në Tiranë

0
15

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mbrëmje në Tiranë. Një person mësohet se është hedhur nga pallati dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Traumë

‘Më datë 14.07.2020, rreth orës 20:50, në Astir, në rrugën “Loni Ligori”, aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të katërt shtetasi E.L., 36 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here