Inagurimi i Celtic Supporters Club Albania, nesër presidenti Meta përkrah legjendës së futbollit tonë, Rudi Vata

0
12

Kreu i shtetit, Ilir Meta permes nje postimi ne Facebook ka njoftuar se diten e neserme do te inagurohet Celtic Supporters Club Albania??. Ceremonia e inagurimit te Celtic Supporters Club Albania, do te zhvillohet neser ne Tirane, ne ora 20:30, me pranine e Presidentit Meta dhe legjendes se kombetares shqiptare dhe ish futbollistit te Celtic Fc, Rudi Vata

“Nesër, si 20 vjet më parë, përsëri me legjendën e futbollit tonë, Rudi Vata.
Këtë herë jo për të festuar fitoren e kombëtares tonë??, por për të inaguruar Celtic Supporters Club Albania???.
#CelticFC ? Hail Hail! ?”, shprehet presidenti Meta.

Fotografia e Ilir Meta
Fotografia e Ilir Meta

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here