“Mbron interesat e veta dhe të Ramës”, Gjikondi: Thaçi nuk njehsohet me UÇK-në, ka bërë pazare me trojet

0
6

E ftuar në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, juristja Brizida Gjikondi u shpreh se Thaçi nuk mund të njësohet me UCK-në.

Gjikondi: Thaçi nuk mund të njësohet me UCK-në se është skandaloze. Thaçi ka qenë një lider politik dhe tani do që edhe gjynahet që ka bërë me trojet, t’i kalojë sikur po goditet UCK-ja, ndërkohë që po mundohet të mbrojë interesat e veta dhe të Ramës. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here