“U bashkohem lutjeve tuaja për një jetë më të begatë”, presidenti Meta uron besimtarët e Kishës së Shna Ndout

0
13

Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët e Kishës së Shna Ndout, të cilët mbrëmë kishin Natën e Bekuar dhe sot Dita e Bekuar.

Ja urimi:

Të nderuar besimtarë,
Në këtë Natë të Bekuar të Shna Ndout, u bashkohem lutjeve tuaja për një jetë më të begatë, të mbushur plot lumturi e mbarësi për ju e familjet tuaja, dhe uroj përzemërisht të keni bekimet e Shenjtit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here