Të shtëna me armë në Mallakastër…

0
12

Të shtënat me armë zjarri në fshatin Gorishovë të Mallakastres kanë trembur banorët e fshatit në oret e para të mengjesit.

Mësohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër në afërsi të banesave në qendër të fshatit. Mesohet se nuk ka të lënduar nga ngjarja. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes në fjalë.

Mësohet se është identifikuar dhe shoqëruar nga ana e bluve personi që ka qëlluar në ajër duke u marr në pyetje nga ana e bluve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here