U gjend i vrarë në pyll, kush është 65-vjeçari nga Himara, baba i dy fëmijëve….

0
4

Publikohet fotoja e Ylli Luçajt, 65-vjeçari që u gjend i vrarë në një pyll pranë fshatit Kuç, pasditen e sotme

Viktima, babai i dy fëmijëve, punonte si roje i rrugës së re që po ndërtohet në fshatin Kuç, ndërsa burime nga policia bëjnë me dije se ishte person pa precedentë penalë dhe joproblematik për banorët e zonës.

Ai u qëllua me dy plumba teksa si të dyshuar apo persona që mund të kenë dijeni për ngjarjen janë shoqëruar disa nga Policia.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here