Manjani reagon pas videos së publikuar nga Ardi Veliu: MASKARALLËK për shefat e tij politikë që heshtin!

0
20
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar pas deklaratës së drejtorit të Policisë Ardi Veliu për ngjarjen e dhūnës së ushtruar ndaj 15-vjeçarit nga efektivët e policisë. Manjani kritikon qëndrimit e drejtorit të Policisë, ndërsa thekson se një është kryer një krím i rëndë dhūnimi ndaj të riut. 

Statusi:

Le ta zëmë se e ëma e atij djalit që u rrāh nga policia është ashtu siç e prezanton në publik Drejtori i Përgjithshëm, e ç’a pastaj?!
Kjo është arësye që policët të masakrojnë djalin e saj në mes të rrugës?!
Çfarë llogjike është kjo?!
Politike?! Policeske?! Moraliste?!
Nejse, më vjen mirë që ndjehen si vaji në lakra se tregojnë hapur se kush janë, çfarë mendojnë e kujt i shërbejnë.
Me ligjin sigurisht që kanë zero lidhje.
TURP për moralistin Drejtor!
MASKARALLËK për shefat e tij politikë që heshtin!
Krím i rëndë i kryer nga ata policë që dhūnuan një djalë të ri, pa asnjë shkak!
Jam me zonjën dhe djalin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here