Berisha: Ja ku arrin pafytyrësia dhe amoraliteti i kreut të narkopolicisë Geron Velia

0
22

Nga Sali Berisha

 

Jashte imagjinate:
Ja ku arrine paftyresia dhe amoraliteti i kreut te narkopolicise se narkoshtetit trafikantit Geron Velia.
Imagjinoni cfare eshte ne gjendje te beje ky qe vetem njeri nuk mund te quhet!
Lexoni ketu per poshtersine e manipulimit te Narkotrafikantit Geron Velia ne krye te policise.

Ai perdor video nga xhirimi i nje filmi ne te cilin nena 15 vjeçarit te torturuar shazerisht nje jave me pare tek Liqeni nga narkohorra me uniforme zonja Çobo loste nje role me revole loder per ta sulmuar para mediave dhe paraqitur ate si nje grua ordinere ! Krim! Pafytyresi! sb

Fotografia e Sali Berisha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here