Rilindja nuk kursen as plazhet, vjen denoncimi i rëndë: Krim mjedisor shtetëror në Drimadhë (video)

0
5

Ish kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar ne Facebook nje denoncim nga nje qytetar i cili shprehet se Rilindja e Rames nuk ndalet nga ndertimet dhe betoni edhe ne zonat bregdetare e ranore.

Postimi i plote:

Shikoni krimin qe po ndodh ne Drimadhe!

Qytetari dixhital denoncon benjaminin e Edvinit qe nderton dhe merr inerte buze uji!

Krim i rende mjedisor shteteror!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e tij. sb

Pershendetje dr Lorenc gjikuria esht oligarku rames po hape grope per ndertim dhe merre inerte ne Drimale,njoftova 129 ata e njoftuan dhe au hoqi skrepin me vrap
Sepse keta jane bashke jane narkotrafikant kam shkruajt dhe te komisariati dixhital
dhe asnje gje si kan ber sot dhe dallendyshe bicit i kam.shkruajt po asnje mase deri tani eshte i lidhur shume me Ramen vetem.te ju besoj se mund ta beni kte gjeja ku e ke dhe germimin e ber nga Lorenc gjikuria ne dhermi. mund ta publikosh

 

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/278004306914708/?t=3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here