Situata pas karantinës/ Meta: Rama po menaxhon shtetin nga Facebook, ekonomia rëndohet ata shembin Teatrin

0
5

Presidenti i vendit, Ilir Meta komentoi në studion e emisionit “Opinion” edhe situaten pas karantines ne vend.

Fevziu: Si mendoni ne lidhje me masat mbas karantines?

Meta: Rama e ka kthyer ne qejf kete gje, me statuse ne fb e twitter,sic ka bere gjithe shtetin po e menaxhon dhe kete situate, une bera me te miren, por ai se ka kujdesin e njerezve.

Situata ekonomike eshte jashtezakonisht e rende, maqedonia eshte goxha mire miratoi paketen e trete per te ndihmuar bizneset nderkohe qe Rama me Veliajn shembte teatrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here