Meta: Zgjedhjet nuk do të shtyhen, opozita të zgjedhë çfarë do…

0
9

Presidenti Meta shprehet se zgjedhejt nuk do te shtyhen. Ndaj opozita te bej zgjedhjen e vet.

Meta: Zgjedhjet nuk do te shtyhen, opozita te bej cte doje nqs duan drejtesi per veten dhe demokraci, mos presin rezultatet e dosjes 184 se ndryshe kjo gje do zgjase 300 vjet. Rama do vetem veten e tij. Une jam per sistemin me lista te hapura, por me klauzole te re mqs per dy tre ceshtje nje deputet leviz apo ndrron parti. Ai smund te ndrroje mendje!

Fevziu: A kane rendesi deputetet e opozites se re, ata palaco karagjozllek?

Meta: Pergjegjisite duhet ti ruajne dhe ata, nuk u ve faj atyre se skane cte bejne.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here