“Bomba” nga Meta: Rama në shërbim të lobit pro serb në Washington

0
4

Presidenti Meta beri nje deklarate te forte nga studio e ‘Opinion’.

Meta: Lobi serb dhe ai pro rus ne Uashington i intereson perplasja civile dhe destabilizimi ne Shqiperi.

Kam shume prova dhe dokumenta qe do i bej publike ne kohen e duhur. SMS qe u be publike sot do duket pa vlere ne raport me to.

Do flas ne te ardhmen dhe ne kohen e duhur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here