FOTO/ Rrëzohet pisha tek Kryeministria, shpëton paq gardisti

0
12

Një pemë u rrëzua tek Kryeministria mëngjesin e sotëm duke rrezikuar jetën e një gardisti.

Fatmirësisht nuk shaktoi asnjë dëm në njerëz.

Shkak për këtë është bërë moti i keq me vranësira dhe reshje shiu. Pema e llojit pishë është rënduar nga lagështia e shkaktuar ndër vite dhe prej vjetërsisë u thye.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here