MSH: Regjistrohen 10 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, në total 842 të infektuar

0
91

Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit nga 275 testime te kryera, janë shënuar 10 raste të reja, duke e çuar në 842 numrin total të të infektuarve. Nga të prekurit e identifikuar në 24 orët e fundit, 3 prej tyre janë në Tiranë, 3 në Krujë, 2 në Shkodër dhe 2 në Kamëz

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale apelon për qytetarët që të vazhdojnë të respektojnë distancimin fizik dhe të mbajnë higjienën personale, po ashtu bizneset e hapura të respektojnë me rigorozitet protokollet e sigurisë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here