Si arriti Gigi Hadid të fshehë barkun e shtatzënisë?

0
24

Gigi Hadid raportohet se pret fëmijën e saj të parë me të dashurin Zayn Malik dhe e ka fshehur barkun e saj për muaj me radhë në të gjithë botën.

Sipas TMZ, supermodelja 25-vjeçare është 20 javë shtatzënë – gjë që do të thotë se ajo do të sjellë fëmijën e saj të parë kah mesi i shtatorit.

Çifti kishin ndarje të shumta gjatë viteve të lidhjes së tyre, dyshja ishin rikthyer së bashku në dhjetor të vitit 2019 – menjëherë rreth kohës kur Gigi do të mbetej shtatzënë.

Pavarësisht se fshehu shtatzëninë e saj për më shumë se pesë muaj, ikona e modës nuk është ngadalësuar dhe u shfaq në shfaqje të shumta të pistës këtë vit.

Në paraqitjet e saja publike, supermodelja kujdesej që gjithnjë të vishte rroba të gjëra që mbulonin trupin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here