Cako: Ka filluar një luftë botërore, Soros e Rama anëtarë të shoqërisë “Fabian”, ja çfarë duan të vendosin

0
4

Alfred Cako, nga studioja e “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, u shpreh se koronavirusi është një luftë botërore dhe se Rama është pjesëtar i shoqërisë “Fabian”.

Cako: Shoqëria “Fabian” është një shoqërie krijuar 1884 dhe është shumë e rëndësishme. Edhe Rama është fabianist, edhe Soros është fabianist. Duan të vendosin me dinakëri socializmin. Më i famshmi është Huxley që trego se si do të jetë e ardhmja dhe ka qenë mësues i Xhorxh Orëell. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here