Ore kemi nevojë dhe të qeshim…

0
13

Nga Artan Fuga

Teksti qe parashikon denimin me varje ne litar per sjelje te pahijeshme ne kohe epidemie qe ka paska formuluar Hannah Arendt dhe Simone Veil nga Momli, eshte teksti me alogjik, me budalla, me idiot qe kam lexuar nga historia e jurisprudences qe kur majmuni i fundit u be njeriu i pare.

Perle. Me lote me lote. Nuk e kam me vete denimin. Ai eshte i lehte. Mund te ishte gijotine, shqyerje me terheqje shalesh, hedhje ne gropen e tigrave, ose prerje koke me kapak kuti qumeshti Panda.

Hallall.

Gallata eshte me formulimin idiotesk.

Uaaaaaaa
Si eshte e mundur!
Thone se covid le dhe pasoja ne sistemin nervor.
Hahahahaha!

Te vdesesh gazit.

Formulimi, formulimi. Idiotesk. Alogjik.

Po sikur te cmendet i gjithe Kuvendi?

Une dyshoj shume.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here