Shpërthen ashpër ish-mesfushori i Juventusit: Ti që dole nga shtëpia, a nuk ndihesh si m** kur sheh këtë foto?!

0
128

Claudio Marchisio, ish-mesfushori i Juventusit dhe kombëtares së Italisë ka publikuar në Instagram foton e infermieres që është e dërrmuar në fund të turnit të punës.

“Ti që shkolla të është mbyllur kështu në mbrëmje do të dalësh me miqtë . Ti që nuk arrin të heqësh dorë nga një rrëshqitje me ski. Ti që tashmë e ke organizuar kështu që do të shkosh. Kur të shohësh këtë fotografi, nuk ndihesh një m*t? Unë qendroj ne shtepi”, ka shkruar mesfushori.

Image result for marchisio

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here