FOTO/ Pas Ciarës, Britania nuk gjen qetësi! Një tjetër stuhi shkakton dy viktima…

0
12

Britania është goditur nga një tjetër stuhi e quajtur Denis që ka shkaktur dy viktima.

Media angleze raportojnjë se një adoloshent u nxor i pajetë nga deti bregu Herne të Kentit pasi ishte mbytur prej dallgëve të mëdha kurse një burrë i cili ra nga një anije është gjetur i mbytur afër Margate Harbour.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pasojat e motit të keq kanë lënë pasoja në Britani dhe në Europën Veriore apo Qendrore. Nga stuhia Denis 50 mijë udhëtarë janë prekur prej pezullimit të udhëtimeve ajrore apo dhe detare.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here